Tafsilat Kartı (Önlü Arkalı)

Bu Haber 23 Aralık 2010, Perşembe 16:43:37 'de Eklenmiştir.

Facebook Google Digg Del.icio.us


5105 kez okunmuştur.
Tafsilat Kartı (Önlü Arkalı)


Tafsilat Kartı, karşılaşan takımın isimleri ve renklerinin yazılabileceği, maç sırasında gösterilen sarı-kırmızı kartları, nedenlerini, golleri ve oyuncu değişikliklerini not edebileceğiniz, kullanışı kolay, forma cebine sığacak şekilde 8-12 cm ebatında, kırılmaz, bükülmez, çatlamaz sert kartondan imal edilmiştir. 

 

Üzerine kurşun kalem ile yazılıp silinebileceği gibi, PVC ile kaplanıp asetat kalemi ile de yazılabilir. Resimde gördüğünüz iki yüz, önlü arkalı olarak imal edilmiştir.

 

Tafsilat Kartının ücreti düşük olduğundan, mümkün mertebe tek kart siparişi vermemeye özen gösteriniz. İlinizdeki ve bölgenizdeki hakemlerin ihtiyaçlarını da göz önüne alarak toplu sipariş vermeye çalışmanız yararınıza olacaktır.

 

Sipariş İçin Önemli Notlar:
*Aşağıdaki Sipariş Formunu doldururken her bir bölümde net bilgiler yazmalısınız. Sipariş formu bize ulaştıktan sonra siparişinizde bir sorun yoksa aynı gün içinde gönderilecektir.

*Özellikle Siparişinizi belirtirken Renk, Beden Ölçüleri ve Adetleri konusunda net bilgiler veriniz.

 


Tafsilat Kartı:

  

 

 

SORGUSUZ SUALSİZ GERİ ALMA GARANTİSİ

 

ÖNEMLİ UYARI: Tekstil sektöründe bir ürünün fiyatını belirleyen ürün için kullanılan maddenin kalitesi, kumaşın kalitesi ve dikim ile kesimin profesyonelliğidir. Bu itibarla kumaş kalitesine göre 8 TL'ye bir forma üretilebileceği gibi 25 TL'ye de bir forma üretilebilir. Kimin nasıl bir hakem malzemesi ve forma üretip hakemlere temin ettiği, kendi kalitesini ve hakemlere verdiği önemi gösterir. İşte bu yüzden giyim sektöründe "ne kadar ucuz" "o kadar kalitesiz" anlamına geldiği söylenebilir. Ucuz ve kalitesiz ürünün size 6-7 ay sonrasında, renk atma, dikişlerinde bozulma, yıpranam gibi sorunlar açabileceğini unutmayın. Emin olun ki, bu tür kolay yıpranmalarda tekrar forma ve malzeme satın almanız gerekebilir ve kaliteli bir ürüne en başta vereceğiniz ücretten çok daha falasını verebilirsiniz. 

 


 

Kural18.org olarak üretip hakemlerimize temin ettiğimiz hakem aksesuarlarımız ve hakem formalarımız, bir formada kullanılabilecek en kaliteli kumaştan , hakem aksesuarlarında da en kaliteli maddeden imal edilmiştir. Bu kumaş ve hammadde kalitesine özellikle önem verdik. Çünkü; bizden forma ve aksesuar temin eden hakemlerimizin, il hakemliğinin sonuna kadar sorunsuz, renk atmadan ve bozulmadan bu formalarını ve malzemelerini kullanmalarını amaçladık.  Kural18.org'dan temin ettiğiniz forma ve diğer malzemeleri yıllarca kullanabilirsiniz, bu kalite ve profesyonelliğin arkasındayız. İşte bu yüzden forma ve diğer malzemelerimizi temin ettiğinizde, beğenmediğiniz taktirde sorgusuz sualsiz geri alma garantisi veriyoruz.

 Etiketler: Tafsilat Karti
Yorumlar...
Yorum Yapınız.
Markalar